Dnes čtěte


Počet obchodů akceptujících bitcoiny stoupl na tisíc
Počet tuzemských internetových obchodníků, kteří přijímají bitcoiny, se za poslední čtyři roky zhruba zdesetinásobil na přibližně tisícovku.
Digitální měny, zásoby "svého druhu"
Ministerstvo financí ČR konečně vydalo stanovisko, jak správně evidovat digitální měny v účetnictví. Doporučuje ke všem přistupovat jako k zásobám „svého druhu“, bez ohledu na to, za jakým účelem jsou drženy.
Co s odpadním teplem z těžby Bitcoinů?
Domácí těžaři kryptoměn občas tvoří originální sestavy, které mají za úkol těžit tiše, efektivně a nebo jako nyní s recyklací tepla, které je tvořeno příslušným hardwarem.
Morgan Stanley: Zaměřte se na kryptoměny
Vyjádření, která spojují kryptoměny a banky, se nám začínají množit. Pokusy se spuštěním obchodování s kryptoměnami. Není pochyb o tom, že si digitální měny svou cestu do médií úspěšně vybojovaly.
Amazon, Microsoft a akceptace blockchainu
Poté, co loni kryptoměny zažily obrovský nárůst na hodnotě, bylo jen otázkou času, kdy se začnou téměř na pravidelné bázi spojovat s velkými společnostmi.
Svět kryptoměn je úžasný, plný akce...
Nedávno jsme Vám představili slovenskou kryptoměnovou směnárnu KryptoTop, která nabízí jednoduché nakupování kryptoměn, a navíc ve slovenském jazyce.
(1) Jak správně diverzifikovat kryptoměnové portfolio? 
Pokud se konečně odhodláme nakoupit si kryptoměny a stát se buď krátkodobým traderem nebo dlouhodobým HODLerem, zjistíme, že máme na výběr ze stovky kryptoměn. Kterou si z nich ale vybrat?