Dnes čtětePříležitosti blockchainu a kryptoměn
Příležitostí je na finančních trzích hodně, ale zde popíši pár takových z oblasti kryptoměn. Příležitosti jsou faktory, které zvyšují počet uživatelů.
Yahoo se pouští do světa kryptoměn
Internetový obr Yahoo nově spouští obchodování s kryptoměnami, spekulanti na pokles začínají vyklízet své pozice, americký regulátor SEC se chystá přezkoumat všech devět nedávno zamítnutých žádostí o schválení Bitcoinových ETF...
Nová vychytávka Ethereum peněženek
MyCrypto, Ethereum (ETH) a ERC20 peněženka , která byla vytvořena spoluzakladatelkou  MyEtherWallet peněženky, integrovala do svého rozhraní novou funkcionalitu umožňující uživatelům naplánovat své ETH transakce.
Co je Binance Coin
Burza Binance během pouhého jednoho roku nasbírala více jak 10 milionů uživatelů. Už teď se předpokládá, že jejich výdělky za rok 2018 přesáhnou 1 miliardu dolarů. Proč?
Co je ICO a proč se ho využívá
ICO, tedy zrácenina z anglického Initial Coin Offering, je prodej nově vzniklé kryptoměny za účelem výběru kapitálu pro nově vznikající projekty nebo společnosti.
Tři firmy se připravující na další krypto-boom
Jedna lidová moudrost říká, před svítáním bývá největší tma. Pokud bychom toto pořekadlo uplatnili na kryptoměny, tak jsme již dlouhou dobu v "kryptotrhové tmě".  Existuje však důvod k optimismu.
Tři možné scénáře krátkodobého vývoje Bitcoinu
Schopnost predikovat směrování kryptoměn převážně závisí na reakcích investorů a kryptosféry na zprávy a novinky.
V hlavní roli investice a kryptoměny
Ministři financí členských zemí EU se včera sešli ve Vídni ke dvoudennímu neformálnímu jednání Rady ECOFIN. Českou delegaci vedla ministryně financí Alena Schillerová a člen bankovní rady ČNB Marek Mora.Jsou na vině poklesu kryptotrhu bitcoinové futures?
Bitcoin a s ním i celý kryptotrh zaznamenal včera a dnes v noci výrazný pokles. Došlo k poklesu celkové tržní kapitalizace kryptotrhu o téměř 40 miliard dolarů až na hranici 200 miliard dolarů.